2 دیدگاه ها

.....
۱۳۹۷/۰۲/۰۱ at ۲:۵۴ ب.ظ

سلام خواستم از سایت شما استفاده کنم خیلی تأسف خوردم چرا که تصویری ازاستادفقید فرامرز پایور را در کنار مشاهیر سنتور ندیدم کسی که اگر کتب آموزشی ایشان را از دست شماها وکلیه آموزشگاههای سراسر کشور بگیرند وجمع آوری کنند نمی دانم از کجا ارتزاق خواهید کردوچه چیز دیگری دارید که آموزش بدهید. البته فکر میکنم تصاویر استاد فقید ابوالحسن خان صبا ومرحوم حبیب سماعی را هم برای گول زدن افراد ناآگاه در آن قسمت قرار دادید. پشیمان شدم که سری به سایت شما زدم سایتی که هنوز نمیداند سربلندی ساز سنتورش را استاد فرامرز پایورموجب گردیده ولی اورا جزومشاهیر نمیداندوکسانی را به بوغ وسرنای خودبعنوان مشاهیر بمردم معرفی میکند( بغیر از استادصبا واستاد سماعی) که انگشت کوچک استاد پایور هم نمیشوند. برایتان جدأ متأسفم.

  ویکی‌ساز
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ at ۷:۲۱ ب.ظ

  سلام و درود بر شما دوستدار موسیقی عزیز
  این مجموعه توسط دوستانی شبیه شما برای خود شما ساخته شده، به جای تاسف خوردن کمک کنید بتوانیم به هم کمک کنیم. به همه دوستداران موسیقی کمک کنیم تا جامعه غنی تری در این زمینه داشته باشیم.
  همانطور که میبینین راه های ارتباط با ما در گوشه و کنار این سایت هست، از همگی دوستان انتظار میره با ما مکاتبه کرده و هر تجربه و دانشی در زمینه موسیقی دارند با ما به اشتراک بگذارند تا ما هم برای همگی عزیزان مراجعه کننده به اشتراک بگذاریم.
  به امید روزهای روشن تر برای موسیقی کشور
  ویکی‌ساز

ارسال دیدگاه

1
سلام!
آیا به مشاوره نیاز دارید؟
Powered by